Spawacz- praca od zaraz Holandia/ Niemcy!

Kategoria ogłoszenia : Praca Niemcy

Miasto : Bogatynia
Adres : Gminna 131
Dodał : KlaverTeam

Treść ogłoszenia

Aktualnie poszukujemy doświadczonych spawaczy!

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Oferujemy

             atrakcyjną stawkę godzinową

             umowę o pracę na warunkach holenderskich

             pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie

Wymagania

             doświadczenie przy obróbce metalu / jako spawacz (minimum rok)

             wykształcenie zawodowe w kierunku obróbki metali

             komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego

             umiejętność czytania rysunku technicznego

             dobra kondycja fizyczna

             mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

             obróbka stali galwanizowanej, nierdzewnej, konstrukcyjnej i aluminium

             produkcja komponentów technicznych na podstawie rysunków technicznych

             spawanie

             cięcie

Zainteresowała Cię ta ofertac Zainteresowała Cię ta oferta?

 Zadzwoń do nas! +48 570 670 866

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,Certyfikat KRAZ 18450.